BBYO | AZA & BBG | האמנה הבינלאומית | סאמר

הצוות
מאחורי IC

פגוש את הקבוצה שהופכת את האמנה הבינלאומית למציאות.

צוות ההיגוי הבינלאומי של האמנה, המורכב מ-300 Alephs ובנות בני ברית מרחבי העולם, עבדו ללא לאות בחודשים האחרונים בתכנון תוכניות, לוגיסטיקה וחוויות לאלפי החברים המגיעים. אנחנו לא יכולים להודות לקבוצה הכוכבית הזאת מספיק כדי להפוך את האירוע הזה לטוב יותר מאי פעם. הישארו עינו להכרזה על צוות התכנון שלנו לשנת 2020.

מועצת המנהלים ה-95 של Aleph צדיק Aleph ומועצת המנהלים הבינלאומית ה-75 של בנות בני ברית

מועצת המנהלים הגדולה של Aleph צדיק Aleph ומועצת המנהלים הבינלאומית של בנות בני ברית מובילה את 50+ המדינות של התנועה קדימה, תוך תמיכה ביותר מ-700 פרקים כהבתים החזקים ביותר שהם יכולים להיות עבור בני נוער יהודים ברחבי העולם.

אמילי

לוסידני

לוניר

אניטה מ. פרלמן, הבינלאומי לשנת המאה ה-75

מיה

בוכבנד

ויסקונסין

האינטרנציונל הבינלאומי ה-75

מישל

טאנר

ימת אונטריו

האינטרנציונל ה -28

לינדסי

שרמן

אטלנטה הגדולה

המזרה הבינלאומית ה-75

ג'יל

גולדווסר

באמצע אמריקה: סנט לואיס

האינטרנציונל הראשון 31

רוז

Leveen

ירוק-עד

הבינלאומי השני

אדם

וינטרוב

אטלנטה הגדולה

הגראנד ה-95 Aleph ס'גן (גן)

דב

גורם

מרכז העיר ווסט

הגראנד ה-29 Aleph מורה

Kian

רוי

צפון טקסס אוקלהומה

הגראנד ה-95 Aleph מזקיר (פירושונים)

גלן

רנדל

באמצע אמריקה: סנט לואיס

הגראנד ה-31 Aleph שליך (שלי)

איתן

פריד

צפון טקסס אוקלהומה

2nd גרנד Aleph גיזבור (119)

עוזרים ניהוליים

את ה AZA & BBG עוזרים אדמיניסטרטיביים של IC תומכים ברכזי ה-IC בכל פיסה תוכניתית של כנס. החל מדיילת בעלי עניין ודוברים מזמינים, ועד לניהול הצוות המסייע לכמעט 60 פסי הפניות, אלה Alephs וBBGs לגרום מוסכמות לקרות. אלפי שעות של שיחות זום מאוחר יותר, הם בנו תוכנית מדהימה.

אשה

ברן

מרכז אמריקה: קנזס סיטי

ניסיון במסייע ניהולי

סופי

ברון

צפון טקסס אוקלהומה

J-Lab עוזרת אדמיניסטרטיבית

תובל

שאר

צפון פלורידה

מסייע ניהולי

סאם

בלאואואר

ירוק-עד

מסייע מנהלי בעלי עניין

דילן

חום

ימת אונטריו

מסייע מנהלי בעלי עניין

קרוליין

קרטר

ההר

עוזרת מנהלית של כשרונות

ג'ק

Chasin

אטלנטה הגדולה

עוזרת מנהלית של כשרונות

קלי

פאגאל

המערב התיכון הגדול

קבלת שבת עוזרת מנהלית

צ'ייס

פלגסטל

אטלנטה הגדולה

ניסיון במסייע ניהולי

גייב

פרידמן

ההר

קבלת שבת עוזרת מנהלית

מרגלית

גולדברג

הר הרוקי

בוקר שבת-עוזרת אדמיניסטרטיבית של שבת

קייטלין

גולדשטיין

באמצע אמריקה: סנט לואיס

ניסיון במסייע ניהולי

איאן

פטיש

אמצע אמריקה: קנזס סיטי

עוזרת אדמיניסטרטיבית לתכנות

סיימון

האנאונו

מקסיקו

בוקר שבת-עוזרת אדמיניסטרטיבית של שבת

ג'ק

היימס

חירות

ניסיון במסייע ניהולי

פישר

איזנברג

ירוק-עד

מסייע ניהולי

סאם

האי

חירות

עוזרת מנהלית של כשרונות

אבי

ג'ונסון

ירוק-עד

מסייע ניהולי של יום הפניות

ראיין

קססנבוי

צפון טקסס אוקלהומה

J-Lab עוזרת אדמיניסטרטיבית

דליה

קולובה

בולגריה

מסייע מנהלי בעלי עניין

קייטי

מפת

ההר

מסייע מנהלי בעלי עניין

ג'ייק

לזר

הר הרוקי

מסייע ניהולי של יום הפניות

סמנתה

לוין

אזור צפון מזרח: DC

מסייע ניהולי

אוליביה

פוייה

מזרח: צפון קרוליינה

עוזרת אדמיניסטרטיבית לתכנות

יוסף

רסמוב

ניו אינגלנד

מסייע ניהולי

בן

סקלאר

כותנה מדינות

עוזרת אדמיניסטרטיבית לתכנות

אליסון

שטרן

המערב התיכון הגדול

עוזרת אדמיניסטרטיבית לתכנות

בקה

זלצמן

נסאו סאפוק

עוזרת מנהלית של כשרונות

הנהגת IC

צוות המנהיגות הIC מורכב מעשרות מפקדים, מרכזים, מנהלים וכיסאות שיש להם תפקידי מנהיגות בכל פינה בתכנות IC. בני נוער אלה בונים, מעצבים ומתעדים כל דקה של IC.

נועה

אברמוב

אוסטריה

קפטן כישרון

אלאיזבלה

אקרמן

צפון טקסס אוקלהומה

מרכזת שבוע השגרירים העולמית & בכיסא המארח

רון

אלג'ם

בולגריה

מרכזת שבוע השגרירים העולמית

אלי

אנדרסון

צפון טקסס אוקלהומה

מפקד הג

שרלוט

בנדה

נהטן

מפקד המופע של הפרק

חנה

בורנשטיין

דרום ג'רזי

מתאם שיווק מותג

איזבל

בורר

מישיגן

רכזת מנהיגות ספורטיבית

בנג

בודנשטיין

מזרח: דיקסי

רכזת מנהיגות ספורטיבית

בנג

בשל

צפון טקסס אוקלהומה

מרכזת שבוע השגרירים העולמית & בכיסא המארח

מקס

קופולה

נסאו סאפוק

מתאם שיווק מותג

היילי

דרדיג'ר

צפון טקסס אוקלהומה

מפקד ניסיון בכיר

לינדה

דוראזולובה

בלקן: צ'כיה

קפטן יום הלידים

ברק

אראלטן

טורקיה

AZA & BBG מפריד את קפטן

פארה

פולד

ביג אפל

מפקד המופע של הפרק

מיטשל

גרבר

ימת אונטריו

קפטן יום הלידים

קארינה

גרמנית

ליטא

מרכזת שבוע השגרירים העולמית

יוסף

גורביץ '

צפון-מערב קנדה

המכון להעשרה יהודית: BBYO מרכזת שרה

יעקב

האריס

חוף הזהב

קפטן כישרון

נטלי

האטנר

הר הרוקי

מפקד המופע של הפרק

טליה

קגנובסקי

חירות

מכון להעשרה יהודית: רכזת תשומת לב

סת '

קססנבוי

צפון טקסס אוקלהומה

מרכזת שבוע השגרירים העולמית & בכיסא המארח

ארי

קרופניק

מזרח: וירג

מפקד ניסיון בכיר

מישל

אלי

מיאמי

מכון העשרה: מתאם עמידה

טס

מנדלסון

אזור צפון מזרח: DC

קפטן יום הלידים

אליאס

מילר

מזרח האזור הצפוני: צפון וירג

מפקד המופע של הפרק

גארט

נוגיד

נסאו סאפוק

מכון העשרה: חקר מתאם ישראל

דניאל

פרלמן

מזרח: צפון קרוליינה

מכון העשרה: מתאם עמידה

ווסלי

פרגאנט

נסאו סאפוק

קפטן כישרון

זאק

רוזנברג

דרום ג'רזי

רכזת צמיחת התנועה

סאם

רובין

אזור צפון מזרח: בולטימור

קפטן יום הלידים

היילי

ראיין

קנטקי אינדיאנה אוהיו

המכון להעשרה יהודית: BBYO מרכזת שרה

יעל

גונתר

צפון טקסס אוקלהומה

מרכזת שבוע השגרירים העולמית & בכיסא המארח

ברוק

שוורץ

חוף הזהב

קפטן כישרון

ג'ייסון

שפירו

נסאו סאפוק

מפקד הג

ג'ינה

שפירו

פסיפיק ווסטרן

מכון העשרה: חקר מתאם ישראל

ג'ניפר

Silvemran

חוף הזהב

AZA & BBG מפריד את קפטן

בלייק

כסף

צפון טקסס אוקלהומה

AZA & BBG מפריד את קפטן

סמואל

סטאר

צפון טקסס אוקלהומה

קפטן כישרון

אליסה

פלדה

אטלנטה הגדולה

מפקד הג

נעמי

תמיר

גרמניה

מרכזת שבוע השגרירים העולמית

מרשקר

תומפסון

כותנה מדינות

AZA & BBG מפריד את קפטן

נוח

וורומס

דרום ג'רזי

מפקד המופע של הפרק

אווה

ויילס

ויסקונסין

מפקד הג

אשלי

וינשטוק

חירות

קפטן כישרון

ג'ארד

וילאן

דרום ג'רזי

מכון להעשרה יהודית: רכזת תשומת לב

דוד

זאב

ירוק-עד

מפקד המופע של הפרק

אוליביה

זיגלר

ירוק-עד

רכזת צמיחת התנועה

אוליביה

זוצן

ארגנטינה

מרכזת שבוע השגרירים העולמית

ועדת ההיגוי

ועדת ההיגוי היא לב ההיגוי BBYO ניסיון האמנה הבינלאומית ואחראי על ביצוע כמה מהרגעים המשמעותיים ביותר שלנו. כל תוכנית פרק ראווה שמעוררת חוויות בבית, כל Oneg שיוצר מקום לחקר תשוקות חדשות, וכל זיכרון משותף הוא תוצר של הכונן, התשוקה, והניסיון של צוות כוכבי זה של Alephs וBBGs.

הצגה בפרק

, אייברי בייקר נסאו סאפוק
אביגיל בריטון-לאודן, אוהיו צפון
מטלית Evelin, דרום ג'רזי
דארה כהן, צפון פלורידה
סקוט דאן, אטלנטה הגדולה
פייג ' אדלייט, המערב התיכון הגדול
סול פיקרמן, ארגנטינה
קארלי פאולר, דרום ג'רזי
האנה פריד, צפון טקסס אוקלהומה
שמואל גולדפינגר, הר
בן גולדמן, נהר הדסון הגדול ביותר: מרכז
ורנון גריינר, הנהר האדום
גבי גרוב, ליברטי
קנדלה הלפרן, ארגנטינה
קאיה היימן, צפון טקסס אוקלהומה
מקסוול הופמן, באמצע אמריקה: כוכב צפון
לורן כץ, אטלנטה הגדולה
טליה לייזרביץ', צפון טקסס אוקלהומה
רחל לונדון, צפון טקסס אוקלהומה
ג'סיקה ניאנשל, בקעת קונטיקט
אסתר נוגיס, אסטוניה
נעמי פרססן
, הר הרוקי
מנור רביב, מרכז העיר ווסט
יובל רזניק, הצפון טקסס אוקלהומה
אילנה רובננקו, אוהיו צפון
סתחת ספפרן, עמק קונטיקט
דילן שיפמן, מישיגן
סלואן סירוטה, דרום ג'רזי
מאיה סולומון, ניו ג'רזי הדסון ריבר: צפון
, דני וויליאמס מישיגן
סידני ווין, מזרח: וירג

J-Lab

אית'ן אפנפלד, אוהיו צפוני
מאיה ביסקוביץ, ויסקונסין
ג'וש אלקין, ויסקונסין
אלנה פאבריגז, נסאו סאפוק
מלאני הלברט, חירות
אילנה קרביץ
, מזרח: צפון קרוליינה
אמילי מרגוליס, נסאו סאפוק
, אנני מורגן מזרח: צפון קרוליינה
אוליביה Rayman, מזרח: צפון קרוליינה
דילן שיפמן
, מישיגן
אלכסנדר Solarov, בלקן
סיליה שטייאואר, ירוק-עד
נועם יערי, לוניר

קבלת שבת

עאליה בלאסבנד, צפון טקסס אוקלהומה
סמנתה ברין, נסאו סאפוק
ליילה קפלן, ניו אינגלנד
דניאלה פלדמן, מנהטן
יעל פיין, צפון טקסס אוקלהומה
מליסה הנס, ליברטי
דני הולשטיין, המערב התיכון הגדול
לאה קפלן, מזרח: וירג
דפנה קפלן, אזור צפון מזרח: DC
סשה קאיזלר, ניו אינגלנד
יעל קלי
, אזור מרכז ווסט
ג'ורדן קליין, ליברטי
ברוק קרפור, מרכז אמריקה: סנט לואיס
שרלוטלי, נסאו סאפוק
קרן לוטס, לונסטאר
מישל מאלי, מיאמי
אמילי מרגוליס, נסאו סאפוק
ארי מאייר, אזור צפון מזרח: DC
מדליין מילר, הר סלעי
אמנדה פרס, המערב התיכון
Ognjena Ratkoviƒá, בבלקנים: סרביה
אוליביה רייקמן, מזרח: צפון קרוליינה
אבי רוזנברג
, מחוז צפון מזרח: בולטימור
קלאודיה זקס, מזרח: וירג
שלמה, דרום ג'רזי
דניאל שוורץ, המערב התיכון הגדול
ארין זיידמן, ביג אפל
אנדרו שיאה, נסאו סאפוק
סיידי שרמן, מנהטן
מולי סימון, מזרח: צפון קרוליינה
הולי שטרבליץ, צפון טקסס אוקלהומה
זוהר צמרת, ההר
סמנתה וואמפר, אוורגרין

יום הלידים

Alyse Altberger, Northern Region East: Baltimore
Leah Applebaum,
Gold Coast
Sophie Baron
, North Texas Oklahoma
Jaden Baumel, North Texas Oklahoma
Noah Berger, Northern Region East: DC
Emily Blumberg, Nassau Suffolk
Mia Braiter, Greater Atlanta
Hannah Cantor, Rocky Mountain
Zac Cantor, Mid-America: St. Louis
Lily Cohen, South Jersey
Sidney Cohen, Northern Region East: DC
Benjamin Csaszar, Hungary
Emma Dorfman, Nassau Suffolk
Sophie Eizen, Michigan
Solomon Ellis, Evergreen
Eliza Faigin, Michigan
Anna Ferdkoff, Great Midwest
Evan Frumkin, Mid-America: Kansas City
Sophie Gaer, Gold Coast
Andrew Goldberg, Connecticut Valley
Ariella Golden, Mountain
Alana Gordon, Northern Region East: Baltimore
Jenna Greenberg, Lonestar
Alec Grosswald
, Greater Atlanta
Melanie Halbert, Liberty
Sydney Hammerman, Lonestar
Izzie Haymann, North Texas Oklahoma
Lexi Herz, Big Apple
Grace Hirshfeld, North Florida
Lee Karlinsky, North Florida
Grant Katz, North Texas Oklahoma
Aiden Kauffman, North Texas Oklahoma
Sasha Keizler, New England
Ryan Kertzner, Nassau Suffolk
Sydney Klapman, Great Midwest
Mandi Kurtz, Nassau Suffolk
Abigail Lev, Nassau Suffolk
Jake Lewis, Nassau Suffolk
Emily Margolis, Nassau Suffolk
Olivia Martin, North Texas Oklahoma
Steven Mendelsohn, North Texas Oklahoma
Madeline Miller, Rocky Mountain
Estee Moss, Michigan
Maya Oppenheim, Great Midwest
Daniela Ostrov, Great Midwest
Allie Paige, Great Midwest
Lulu Perel, Gold Coast
Shoshana Ploetz, Kentucky Indiana Ohio
Amanda Press, Great Midwest
Ognjena Ratkovic
, Balkans: Serbia
Oren Rauch, Lonestar
Manor Raviv, Central Region West
Max Reinstein, Northern Region East: DC
Taylor Rosenblatt, Big Apple
Bri Rotker, Northern Region East: DC
Marc Rosenthal, Greater Atlanta
Jacob Sacks, Evergreen
Arielle Salomon, Greater Jersey Hudson River: Northern
Fana Schoen, Liberty
Sophie Seigel, Connecticut Valley
Jenna Shaps, Kentucky Indiana Ohio
Hayley Stern, Rocky Mountain
Leah Stoller, North Texas Oklahoma
Asher Sudit, Mountain
Annael Toledano, Gold Coast
Zohar Tsameret, Mountain
Leah Weinstock, Eastern: Virginia
Sami Weiss, North Florida
Danny Williams, Michigan
Sam Zola, Evergreen

עונג

אליסון קולס, מזרח: וירג
סידני כהן, אזור צפון מזרח: DC
זק אספנואם, אזור צפון מזרח: DC
איאן אקסלרוד, באמצע אמריקה: קנזס סיטי
לואי ברמן, המערב התיכון
אמילי כהן, אזור צפון מזרח: DC
לילי כהן, דרום ג'רזי
דליה דבי, אטלנטה הגדולה
נגה איתם, קנטקי אינדיאנה אוהיו
מלכה אנגלבר, הר הרוקי
שרה פרידמן, הצפון טקסס אוקלהומה
ריילי גולדסטון, מנהטן
איזי ג'ייקובסון, ליברטי
דינה קאלדרן, בבלקנים: סרביה
סיירה קפלן, ביג אפל
סיידי קרפ, מנהטן
סת ' כצמן, מישיגן
אביגיל קאופמן, באמצע אמריקה: אומהה
לקסי לילי, צפון טקסס אוקלהומה
גרייס מלנגר, קנטקי אינדיאנה אוהיו
מאיה פולק, צפון אזור מזרח: DC
. וויל רומא, בקעת קונטיקט
סם רוזנברג, ליברטי
צ'ארלי רוסין, דרום ג'רזי
לאורה רימברג, ארגנטינה
יוליה סיסקו, פסיפיק ווסטרן
אוליביה שטיינברג, ליברטי
הדסה שטרנפלד, מזרחית: דיקסי
יעקבוונגר, הר
טיילר וינטר, תפוח גדול
יונה יוורמן, באמצע אמריקה: קנזס סיטי

שירותי בוקר שבת

אליסון אלטברגר, אזור צפון מזרח: בולטימור
, ריאן באוהל אטלנטה הגדולה
לינדזי מבריקה, אזור צפון מזרח: DC
אנסלי ברודי, באמצע
אמריקה: סנט לואיס
מייגן כהן, נהר ג'רזי הדסון
רבתי: סנטרל
שירה כהן, קונטיקט וואלי

אנדרו דגירוד,
צפון טקסס אוקלהומה
אלנה פאבריגז, נסאו סאפוק
נורה פיינברג, ההר
אילאנה פלדמן,
צפון טקסס אוקלהומה
אנה פרגקוף, המערב התיכון הגדול

אלי גרפונקל,
קנטקי אינדיאנה אוהיו
זואי גרין, פסיפיק ווסטרן
מלאני הלברט, ליברטי
קייט הלשקה, אזור צפון מזרח: בולטימור

ג'רמי חסון, אזור צפון מזרח
: DC
אוליביה קיטטרל, נסאו סאפוק
אמילי קוראנמאן,
צפון טקסס אוקלהומה
קירה מצליח,
ארגנטינה
רוז מאליגן, הר
דני פורטנוי, אזור צפון מזרח
: DC
דליה ימין,
אגם אונטריו
מקסוול רוזנפלד, ליברטי

היילי רות'בארט, פסיפיק ווסטרן

יהושע שרייבר, מישיגן

פרי שוורץ, אטלנטה הגדולה
עלייה שוורץ,
צפון טקסס אוקלהומה
מייסון סולומון,
גולד קואסט
סיון להדוף,
אגם אונטריו
דניאל בסצ, הונגריה

נח וולטר, אטלנטה הגדולה

בובי וויין, מישיגן

, רחל וולץ ביג אפל
נועם יערי, לונאסטאר

ג'רמי זוללר, נהר ג'רזי הדסון
רבתי: הצפון

ניסיון בכיר

רבקה בינשטוק, מישיגן
שרה לוי, חירות
רבקה ברנהולץ, באמצע אמריקה: סנט לואיס
יאקוב בלום, דרום ג'רזי
איאן קפלן, הר האבן
תמי גוברין, דרום טקסס אוקלהומה
מקס שנשטיין, אזור צפון מזרח: DC
אמילי Renco, קנטאקי אינדיאנה אוהיו

ועידת מנהיגות הספורט

בינדר הספרים של אוון, החירות
לוקאס צ'אוותר, ארגנטינה
אדי הורביץ, מזרח: צפון קרוליינה
איזי ג'ייקובסון, ליברטי
מאיה פולק, צפון אזור מזרח: DC

חיל העיתונות

חיל העיתונות הוא כוח-אדם באורך שנה, המניע את התקשורת החברתית, הצילום, הידגרפיה והיזמים העיתונאית ברחבי המסדר. מניהול הידיעון הבינלאומי של AZA & BBG , השופר, להריץ את BBYO שולחן החדשות בכנס, חיל העיתונות מחזיק אותך – ואת התנועה – מכוסה.

ג'ייסון לייר

אלונזו

חירות

מנהל הרכזת

חנה

אלפר

ימת אונטריו

עורך ראשי

מאיה

אלדן

מזרח: צפון קרוליינה

עורך ראשי

ברק

אראלטן

טורקיה

מנהל התוכן: הפקת וידאו

אורי

גל

מרכז העיר ווסט

עורך ראשי

פרס קרן אליכס

גילקררוב

אוסטריה

עורך ראשי

יאקירה

מיטשל

מישיגן

עורך ראשי

אוגנייינה

רקובביץ

בלקן: סרביה

מנהל הרכזת

צ'ארלי

רוזין

דרום ג'רזי

עורך ראשי

אמה

רוסמן

מזרח האזור הצפוני: צפון וירג

מנהל התוכן: מדיה חברתית

רייצ'ל

רוטנברג

מישיגן

מנהל תפעול

לילי

שיין

צפון טקסס אוקלהומה

מנהל הרכזת

זואי

שר

אמצע אמריקה: קנזס סיטי

מנהל הרכזת

סולנה

ושנשטיין

ארגנטינה

מנהל הרכזת

דניאל

וואט

מזרח: וירג

מנהל הרכזת

Sarah Adams, South Jersey
Jayson Alonzo, Liberty
Angel Andreev, Bulgaria
Jessie Budin, Gold Coast
Hannah Cantor,
, Rocky Mountain
Alp Cen, Turkey
Max Coppola, Nassau Suffolk
Ana Curocichina, AJT: Moldova
Josh Elkin, Wisconsin
Ashley Faber
, Cotton States
Rosie Ezgur, Great Midwest
Eliza Faigin, Michigan
Gabor Fekete, Hungary
Ethan Fine, Mid-America: St. Louis
Sierra Finkelshtain, Lake Ontario
Sol Fiterman, Argentina
Andrew Goldberg, Connecticut Valley
Sarah Goldman, Michigan
Alana Gordon, Northern Region East: Baltimore
Rachel Hale, Great Midwest
Jeremy Hasson, Northern Region East: DC
Lauren Heller, Northern Region East: DC
Lexi Herz, Big Apple
Adina Ichilov, Lonestar
Joel Kaplan, Australia
Sierra Kaplan, Big Apple
Seth Kassanoff, North Texas Oklahoma
Lauren Katz, Greater Atlanta
Sydney Klapman, Great Midwest
Ben Koch, Hudson Valley
Dalia Kolova, Bulgaria
Irina Kozak, Ukraine
Alexa Kupor, Central Region West
Benji Lookatch, Wisconsin
Grace Malinger, Kentucky Indiana Ohio
Steven Mendelsohn, North Texas Oklahoma
Gabriella Mitchell, North Texas Oklahoma
Estee Moss, Michigan
Erica Negrini, Keystone Mountain
Anna Okum, Kentucky Indiana Ohio
Andy Oliver, Great Midwest
Jacob Pomerantz, Rocky Mountain
Sophie Poritzky, Manhattan
Amanda Press, Great Midwest
Tess Rittenberg, Rocky Mountain
Rachel Rosin, South Jersey
Bella Rosner, Northern Region East: DC
Ian Roundtree, Mid-America: St. Louis
Ben Rozen, Lonestar
Elena Rubens Goldfarb, Northern Region East: DC
Melinda Rubinovitz, Argentina
Arielle Salomon, Greater Jersey Hudson River: Northern
Heather Saxe, Mountain
Mia Scaliter, Argentina
Perri Schwartz, Greater Atlanta
Jason Shapiro, Nassau Suffolk
Stevie Shapiro, Nassau Suffolk
Jenna Shaps, Kentucky Indiana Ohio
Danielle Skibins, Nassau Suffolk
Naomi Tamir, Germany
Danny Tow, Northern Region East: DC
Chase Young, Kentucky Indiana Ohio
Jillian Zimmerman, Nassau Suffolk

בנד IC

Alephs וBBGs מכל רחבי העולם לבוא יחד כדי ליצור להקה שמופיע מספר פעמים במהלך הרגע הגדול ביותר של התנועה שלנו. החל ממנהלי שירים ותיקים ועד לזמרים חדשים, להקת ה-IC תחזור לבמה הקרובה אלכם בקרוב!

אריה אקרמן, צפון טקסס אוקלהומה
סופיה ברטל
, אוהיו הצפונית
ג'וני בלראיין
, ליברטי
אמה בראון
, גולד קואסט
מטלית איולין
, דרום ג'רזי
אריאל כהן
, נסאו סאפוק
בר כהן
, ישראל
רימה דורפמן
, אוורגרין
סיירה פינקלשטיין
, אגם אונטריו
סול פיקרמן
, ארגנטינה
קארינה גרמן
, ליטא
מלאני הלברט
, ליברטי
שמעון הנאא
, מקסיקו
בריטניה
& אירלנד
אבי לוסק
, פסיפיק ווסטרן
Juli פיאניזק
, ארגנטינה
איאן ראוטרי
, באמצע אמריקה: סנט לואיס
היילי ריאן
, קנטקי אינדיאנו אוהיו
סייג ' סיגל
, אגם אונטריו
קיילה סילברמן
, ניו אינגלנד
עמרי טוואל
, ישראל
אבי וולך
, באמצע אמריקה: סנט לואיס
מליסה וויין
, צפון טקסס אוקלהומה
גונזלו זילברמן
, ארגנטינה